Wygraj shaker oraz chemiczne kieliszki!


W ramach współpracy ze sklepem internetowym toys4boys przygotowaliśmy dla moich czytelników kolejny konkurs! Tym razem do wygrania jest shaker obracany z przepisami na różne, najpopularniejsze drinki oraz kolorowe chemiczne kieliszki.

Jedną z nagród jest ciekawy shaker, z wbudowanymi przepisami na różne, najpopularniejsze drinki, są to między innymi przepisy na Margaritę, Cosmopolitan, Pina Colada, Pornstar Martini, Amaretto Sour, Shaken Martini, Mai Tai, Daiquiri. Z tym urządzeniem przygotowanie drinków dla znajomych stanie się banalnie proste! Będziecie mogli też zaskoczyć swoich znajomych nietypowymi kieliszkami, do złudzenia przypominają one naczynia chemiczne!

 


Co zrobić, aby wygrać? To bardzo proste, wystarczy:
➡️ polubić post konkursowy
➡️ skomentować post konkursowy w dowolny sposób
➡️ polubić fanpage AleTorcik
➡️ polubić fanpage toys4boys.pl
Udostepniając post na swojej osi czasu, lub oznaczając swoich znajomych zwiększacie swoją szansę na wygraną! Wyniki konkursu ukażą się na fanpage na początku sierpnia.

 

 


Mam na imię Mikołaj, mam 19 lat i pochodzę z województwa pomorskiego, a dokładniej z Tczewa. Moja pasja do cukiernictwa narodziła się w tak naprawdę dzieciństwie, lecz dopiero od paru lat traktuję to bardziej na poważnie. Wolne chwile spędzam na udoskonalaniu swoich umiejętności, a także na pisaniu dla Was przepisów na które zapraszam serdecznie w każdy weekend! :)
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *